Nasıl Çalışır?

Evikka sayesinde ingilizce konuşmak artık hayal olmaktan çıkıyor! İngilizceyi nerede isterseniz orada öğretiyor. İngilizceyi üst düzey öğrenmek için sizi 5 adım bekliyor;

Adım 1 :

Evikka’ya üye olduğunuzda 2 adet easy beginner 2 adet beginner ücretsiz seviye belirleme dersleri alacaksınız. Size tavsiyemiz bu derslerin hepsini yapıp bize göndermeniz. Bu dersleri dinleyeceksiniz ve işittiklerinizi İngilizce olarak yazarak bize göndereceksiniz. Evikka olarak İngilizce anlama seviyenizi tespit ederek size uygun seviyenizi belirleyip program yapacağız.

Adım 2 :

Seviyeniz belirlendikten sonra en az 100 kredi olmak üzere sistem üzerinden kredi satın alacaksınız. Bundan sonra düzenli bir şekilde dinleme egzersizlerine başlayacağız. Bu dinleme egzersizleriyle sizin kelimeleri algılama ve kelime öğrenme yeteneğiniz gelişecek. 100. derse geldiğinizde size gelen dersleri artık TÜRKÇE bir metni nasıl anlıyorsanız öyle dinleyerek yazmaya başlayacaksınız.
Not: Bu derslere 30 dakikadan fazla zaman ayırmamalısınız. Eğer ders süreniz uzuyor ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Adım 3 :

Kayıt olduktan sonra hocalarımızın sizler için belirlediği seviyeden itibaren ingilizce dersleri almaya başlayabilirsiniz.

Adım 4 :

Aldığınız eğitimler sonucunda hocalarımız anlama ve konuşma performansınızı değerlendirmektedir. Ardından eğer yanlışlarınız var ise bunların nedenlerini sizlere anlatarak kusursuz ingilizce öğrenmenizi sağlamaktadır.

Adım 5 :

Evikka ingilizce eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra 3000’e yakın kelimeyi algılama ve akıcı bir şekilde telaffuz etmeyi başarmış olacaksınız.