İngilizce Öğrenmek İstiyorum

İngilizce öğrenmek istiyorum deyip bir türlü öğrenemeyenler, dershane ve kurslara vakit ayıramayanlar ve birbirini tekrarlayan sitemlerden bıkanlar için Evikka.com oluşturuldu! Evikka, sizlere kısa sürede büyük yol kat etmeyi vaat ediyor. Eğer bu sistemle ingilizce öğrenmeye başlarsanız çok kısa sürede istediğiniz seviye düzeyine ulaşabilirsiniz.

Tüm işlemlerin online bir şekilde yürütüldüğü günümüz şartlarında, eğitimler ve ingilizce öğrenmek istiyorum diyenler de bu kolaylıktan faydalanmak istiyor. Eğer sizde bu kişiler arasındaysanız Evikka’nın sistemi ile mutlaka tanışmalısınız! Sistemimiz sizlere belirli bir kuruma, dershaneye veya odaya bağlı kalmadan ingilizce öğrenme fırsatı sunuyor. Kullanıcılara sunulan interaktif ortam sayesinde kullanıcılar, önce seviyesinin belirlenmesi için küçük bir teste tabii tutuluyor. Ardından ona uygun eğitimler oluşturuluyor ve online bir şekilde eğitimler sürdürülüyor. 

Bu sayede ingilizce öğrenmek istiyorum diyen herkes kısa sürede ve istediği her yerde eğitim alıp ingilizcesini geliştiriyor! Evikka.com’un sistemini daha iyi anlayabilmek için “Nasıl Çalışır?” sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Online eğitimin yenilikçi yüzü olan Evikka ile günde sadece 30 dakikanızı eğitime ayırarak üst düzey ingilizce öğrenebilirsiniz!

Mesleği ve öğrenim hayatı sebebiyle artık birçok kişi ikinci, üçüncü dil öğrenmek için çok çaba gösteriyor. Bu çabalara birde avuç dolusu paralar eklenince, içinden çıkılmaz bir hal ortaya çıkıyor. İşte Evikka bunların tümüne alternatif olarak doğmuş bir sistemdir!

Seviyeniz ne olursa olsun; “İngilizce Öğrenmek İstiyorum” diyorsanız, uzman kadromuz en basit, eğlenceli ve interaktif şekilde size ingilizce öğretiyor. Günde 50 kuruş gibi bir maliyet ile uzman seviyesinde ingilizce öğrenmek istemez misiniz? 

Bilgisayar başında boşa vakit geçirmek yerine yeni bir dil öğrenerek iş hayatınıza kendiniz yön verebilirsiniz! Sistemimiz kullanıcılara önce ingilizce konuşulanları anlamayı sonrasında ise üst düzey cevaplar vermeyi öğretmektedir!

Bugün Başlayın »