Hakkımızda

Evikka Nedir?

Evikka, sıkıcı ingilizce derslerini tarihin tozlu raflarına kaldıran, eğitimi teknolojiyle birleştiren, İngilizceyi üst düzey anlama ve konuşma yeteneği sağlayan interaktif bir ingilizce eğitim platformudur.

Evikka'nın Amacı

Öncelikli amacımız insanlara korktuğu İngilizceyi, en sakin oldukları ve kendilerini en rahat hissettikleri yerde öğretmektir. Artık ingilizce öğren diyen aile bireylerinin karşısına uzman seviyesinde ingilizce konuşarak çıkmak istemez misiniz?

Cevabınız; “Evet”se vakit kaybetmeden Evikka.com’a üye olup derslere başlayabilirsiniz!

Bilgisayar başında saatlerce zaman harcıyorsanız bunun küçük bir bölümünü Evikka’ya ayırarak evde ingilizce öğrenme hadisesini başarabilirsiniz!

Ders Almaya Ne Zaman Başlayabilirim?

Öncelikle hocalarımız seviyenizi belirlemek için küçük çalışmalar yapar. Hemen ardından seviyeniz belirlenir ve buna göre derslerinize yön verilir. Evde ingilizce öğrenmek, hem daha rahat hem de daha anlaşılır olacaktır.

Kolay İngilizce Nerede Öğrenilir?

Kolay ingilizce öğrenmek için yapacağınız tek şey bilgisayarın karşısına geçmek. Devamında ise Evikka.com devreye girmektedir. İnsanlara İngilizceyi sevdirmek, öğretmek, anlamalarını ve akıcı bir şekilde konuşmalarını sağlamak Evikka’nın başlıca amaçlarındandır!

Sadece evde de değil elbette. Arabada, sokakta, sporda, iş yerinde, gezide kısacası aklınıza gelebilecek her yerde ingilizce öğrenebilirsiniz! Uygun fiyatlar ve profesyonel ekibimiz sizi en doğru şekilde yönlendirecektir.

Evde İngilizce Öğrenme Fiyatları Nedir?

Dershanelere, özel derslere avuç dolusu para vermeyi unutun!

Sıkıcı sıralarda onlarca kişiyle birlikte tekrarlanan kelimeleri unutun!

Evikka, kendinizi nerede huzurlu hissediyorsanız orada ders vermektedir.

Hem de günde sadece 1 TL!